+420 558 111 789
/
ZAVOLEJTE
NÁM
Úvod
O společnosti
Služby
Aktuality
Kontakty
ÚvodO společnosti

O společnosti

 

Společnost GB Capital a.s.  je dynamická rodinná obchodně - poradenská společnost založená v roce 2007, která důsledně využívá znalosti managementu a externích spolupracovníků pro Váš úspěch v oblasti získávání finančních  a informačních zdrojů pro Vaše podnikání.

Profilujeme se svým výrazně individuálním přístupem k zákazníkům a poskytováním vysoce profesionálních služeb na té nejvyšší úrovni, které jsou založeny na kompetenci zaměstnanců a externích spolupracovníků z řad ekonomů, právníků, daňových poradců a auditorů. 

Vysokou kreativitu, odbornost a osobní přístup považujeme za svou největší konkurenční výhodu.

Hlavním zaměřením společnosti je poradenská činnost v oblasti financování kvalitních malých a středních společností za atraktivních finančních podmínek formou  emise firemních dluhopisů a akcií  s možností veřejné nabídky mimo burzovní trh a pomocí při hledání investorů. Sami tento způsob financování úspěšně využíváme v rámci vlastních investic.

Jsme vysoce inovativní společnost a usilujeme o neustálé překonávání Vašich očekávání. Díky tomu všmu můžeme přispět k růstu Vaší společnosti. 

K výhodám získávání financí prostřednictvím emise dluhopisů patří:

Možnost získání relativně vysoké finanční částky, kterou není např.  banka  ochotna poskytnout.

Optimalizace kapitálové struktury mezi dluhem a vlastním kapitálem. Emisí dluhopisů získává emitent k dispozici cizí kapitál.

Možnost  získat  finanční prostředky v hotovosti bez nutnosti splácet úvěry a úroky. 

Nepřicházíte o kontrolu nad společností, jako v případě přímého investora do obchodního podílu.

Proces vydávání emise cenných papírů je pro investory tou nejtransparentnější metodou, což může výrazně přispět k vyšší prestiži a důvěryhodnosti emitenta.

 

Nabízíme individuální přístup a podmínky spolupráce, poskytujeme komplexní služby od přípravy prospektů cenných papírů po umístění dluhopisů na trhu. Poskytneme Vám veškeré potřebné konzultace a informace prostřednictvím kvalitního týmu odborníků, kteří s houževnatostí a pílí budou pracovat ve Váš prospěch. Ve své činnosti využíváme kooperaci s řadou externích odborníků pro zajištění celkové nabídky služeb v oblasti vedení účetnictví, finanční restrukturalizace, správy pohledávek, řízení finančních rizik, auditu a rizikového financování.

 

 

Nehledáme investiční příležitosti a nápady, spoluvytváříme je.

 

 

                                            Motto: "Při práci se mají víc pohybovat ruce nežli jazyk" Marcus Tullius Ciccero

 

 

MADE BY
Všechna práva vyhrazena
GB Capital a.s. 2013-2015
Vyrobilo studio ELINE web s.r.o.
RYCHLÝ KONTAKT
GB Capital a.s., Dvořákova 729,
Frýdek-Místek, PSČ 738 01

mobil Mobil / 774 434 000
telefon Telefon / 558 111 789
email Email / info@gbic.cz
www WWW / www.gbic.cz
facebook